Które dzieci były grzeczne..?

  • By wwwzs3
  • 17 grudnia, 2013
  • Komentowanie nie jest możliwe

 

Tymi  humorystycznie ujętymi słowami powitał wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka Mikołaj, który wraz ze swoją świtą i wolontariuszami przybył w piątek 13 grudnia, by obdarować ich słodkimi prezentami. Gospodarze serdecznie nas przyjęli. Mikołaj rozdał świąteczne paczki wszystkim zebranym dzieciom. Przy okazji spotkania, jak co roku, odbył się konkurs kolęd. Jury w składzie nauczycieli i wychowawcy placówki uzgodniło, że wszystkim dzieciom należy przyznać pierwsze miejsce.  Spotkanie odbyło się w przyjaznej i serdecznej  atmosferze, przypominającej klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Wychowanków Domu Dziecka mogliśmy obdarować prezentami dzięki akcji sprzedaży świątecznych pierniczków i ręcznie wykonanych kartek  oraz dzięki młodzieży z klas I TED, III TEA, III TEC, IV TEC, które przeprowadziły zbiórkę pieniędzy i słodyczy. Zebrane środki pozwoliły nam na zakup świątecznych paczek. Składamy serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły  pomoc i zaangażowanie w wolontariat. Cieszymy się, że mogliśmy ofiarować dzieciom uśmiech….

                                                                                             Joanna Ludew i Ewa  Szymczyk

Categories: Aktualności

Comments are closed.