Lekcja patriotyzmu w bocheńskim Domu Dziecka

  • By az
  • 26 listopada, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

21 listopada wybraliśmy się z grupą wolontariuszy do podopiecznych Domu Dziecka  w Bochni. Zajęcia rozpoczęliśmy od krótkiej autoprezentacji i  przedstawienia naszych zainteresowań. Powodem  spotkania była 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Opiekun Klubu Wolontariusza, pani Ewa Szymczyk, dokonała krótkiego wprowadzenia  w tematykę ukazując, w jaki sposób możemy realizować nasz patriotyzm i jak dbać o wspólne dobro Ojczyzny.   Uczennice klasy 1 TEb (Karolina Czuban, Karolina Goryczko, Oliwia Grabarz oraz Natalia Czoch) przygotowały na tę okoliczność   ćwiczenia, rebusy i konkursy, a na koniec spotkania odśpiewaliśmy kilka pieśni patriotycznych. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze, natomiast wychowankowie wykazali dużą wiedzę tematyczną i  zachwycili nas dojrzałymi wypowiedziami…

Categories: Aktualności

Comments are closed.