“Lekcje w siodle”

  • By admin
  • 3 października, 2011
  • Komentowanie nie jest możliwe

Korzystając z pięknej, słonecznej jesiennej pogody, klasa I Za wraz z wychowawcą udała się w czwartek 29 września do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku, by tam, zamiast w szkolnym budynku uczestniczyć w lekcjach. Zamiast lekcji fizyki, j.polskiego czy towaroznawstwa w tym dniu klasa uczyła się jazdy konnej i gry w golfa. Jak na nowicjuszy w tych dziedzinach wszystkim szło znakomicie. Na początku miała miejsce przejażdżka wozem taborowym po malowniczej okolicy, potem nauka jazdy konnej pod okiem instruktorów na łagodnych, dobrze ułożonych koniach. Następną lekcją był mini golf, prawie każdy gracz wbijał z lekkością piłkę do dołka, a niełatwa to sztuka. Pole do minigolfa składa się tam z 18 stanowisk o różnym stopniu trudności. Po tak intensywnym wysiłku wszystkim należał się smaczny posiłek. Lekcje były bardzo ciekawe, uczniowie udowodnili, że potrafią szybko i skutecznie się uczyć, co z pewnością przełoży się na dobre oceny w szkole :) Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie naszej wycieczki Ochotniczemu Hufcowi Pracy w Bochni.

Wychowawca kl. I Za Anna Małyszek

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.