Lista uczestników projektu “Kulinarna Podróż do Saksonii”

  • By pc
  • 1 października, 2013
  • Komentowanie nie jest możliwe

 

30 września odbyła się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami na zagraniczny wyjazd na staż zawodowy w ramach Programu UE “Uczenie  się przez całe życie” Leonardo da Vinci 2013. Był to ostatni etap rekrutacji i po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniono 25 uczestników tego wyjazdu.

Wkrótce rozpocznie się kurs języka niemieckiego zawodowego, który ma przygotować uczestników do odbycia stażu i zrealizowania wszystkich jego celów.

Najważniejszym celem projektu jest poprawa umiejętności i kompetencji u przyszłych pracowników branży hotelarsko-gastronomicznej . Celem projektu jest także wspieranie uczestników działań szkoleniowych w zdobywaniu i wykorzystywaniu wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w nowym środowisku zawodowym, aby ułatwiać im dalszy rozwój osobisty. Kolejny cel to umożliwienie uczestnikom poznanie środowiska zawodowego, organizacji i kultury pracy w innym kraju, zachęcanie do otwartości i współpracy a także, wspieranie zdolności adaptacyjnych oraz uwrażliwienie na różnice mentalne i kulturowe.

Celem równie ważnym jest wyszukanie, przygotowanie i opisanie kilkunastu najpopularniejszych regionalnych potraw regionu i wydanie na zakończenie stażu broszury/książeczki z ich recepturami oraz zdjęciami przedstawiającymi sposób ich podania.

Uczestnikom gratulujemy.

W styczniu 2014 r. rusza nowy proces rekrutacyjny na kolejny wyjazd . Zapraszamy. W kolejnej rekrutacji pod uwagę będą brane oceny z przedmiotów zawodowych i zachowania za I półrocze 2013/2014.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”

Lista uczestników projektu.

lp Nazwisko i imię

klasa

1.    Babicz Dawid

3b

2.    Bajda Patrycja

2e

3.    Biernat Gabriela

3b

4.    Biłos Gabriela

3e

5.    Glapińska Anna

2c

6.    Gut Justyna

2d

7.    Hytroś łucja

2d

8.    Janus Wioletta

3e

9.  Kargól Sylwia

2f

10.   Koprowska Sabina

2d

11.   Korba Sylwia

2f

12.   Kumorek Jakub

2c

13.   Marszałek Mateusz

2d

14.   Nakielny Bratłomiej

2d

15.   Owsianka Jolanta

2f

16.   Paduch Karolina

2e

17.   Piwowarska Agata

2f

18.   Pławecki Jakub

3b

19.   Policht Barbara

2c

20.   Stawicki Grzegorz

2c

21.   Tracz Angelika

2f

22.   Więcek Adrian

3b

23.   Wilgocka Patrycja

2f

24.   Włodarczyk Karolina

2d

25.   Wróbel Edyta

2f

LISTA REZERWOWA

26.   Płachta Marta

2f

27.   Wrona Gabriela

2f

28.   Pastuszak Marta

2e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.