„Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

  • By admin
  • 10 listopada, 2008
  • Komentowanie nie jest możliwe

Zakończył się rejonowy etap II edycji Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”. Spośród 24 projektów realizowanych w rejonie tarnowskim 12 zostało wyróżnionych i wytypowanych do prezentacji rejonowych, w tym nasz „Dożywianie dzieci w szkole”. 6 listopada w Tarnowie odbyły się prezentacje rejonowe, w których wzięliśmy udział i przedstawiliśmy nasze działania w prezentacji multimedialnej. Wyróżnione zespoły w rejonie prezentować będą swoje projekty podczas finału wojewódzkiego w Krakowie.

Podczas spotkania wszyscy uczestnicy projektu – uczniowie i nauczyciele otrzymali nagrodę- upominek od Województwa Małopolskiego w postaci przewodnika „Śladami Ojca św. Jana Pawła II po Małopolsce” a dyrektorzy szkół dyplomy uczestnictwa i listy gratulacyjne. Projekt „Dożywianie dzieci w szkole” realizowany był ZS nr 3 od września 2007 roku do kwietnia 2008 roku . Jego uczestnikami były : Joanna Linca , Sylwia Kielan, Agata Golonka, Anna Kaim, Anna Kornaś, Agnieszka Maślana , Joanna Latocha, Małgorzata Rajca a koordynatorem mgr Elżbieta Madej. Adresatami projektu byli uczniowie naszej szkoły znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. W ramach realizacji projektu pozyskiwaliśmy środki pieniężne na przeprowadzenie akcji dożywiania, przygotowywaliśmy i przeprowadzaliśmy „Akcje II śniadań”.

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.