Mikołajkowo – kolędowo… w bocheńskim Domu Dziecka

  • By az
  • 28 stycznia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

18 grudnia 2018r. grupa wolontariuszy naszej szkoły udała się po raz kolejny do bocheńskiego Domu Dziecka, aby wspólnie z podopiecznymi  spędzić przedświąteczny czas. Tym razem  Kewin Król wcielił się w pogodnego Mikołaja,  wolontariuszki: Karolina Czuban i Patrycja Oświęcimka świetnie spisały się w roli aniołów, natomiast  Klaudia Kaczmarczyk w roli  diabła. Całą świtę wspomogły Karina Mądalska oraz Urszula Sysło (wszyscy  uczą się w klasie 1 Teb).

Wizyta  rozpoczęła się od wesołego śpiewu znanych kolęd. Ku dużemu zadowoleniu Dzieciaków nasz Mikołaj rozdawał paczki ze słodyczami,  a akompaniament  gitarowy muzycznie  ubogacił czas. Wolontariusze  wraz z opiekunami: p. Ewą Szymczyk i p. Anetą Wojcieszek złożyli życzenia od całej społeczności Ekonomika. Na ręce wychowawców Domu Dziecka przekazany został prezent w postaci gier, puzzli oraz zestawu do samodzielnego śpiewu.  Druga część odwiedzin  miała charakter kulinarno- zabawowy, bowiem dekorowane były pierniczki i odbyło się kolędowe karaoke. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Categories: Aktualności

Comments are closed.