Modernizacja Kształcenia Zawodowego

  • By pc
  • 10 października, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe
Modernizacja Kształcenia Zawodowego

W ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce odbyła się 14 września 2012r. wizyta zawodoznawcza dla 20 uczniów klasy IIITEe (technik obsługi turystycznej) do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie – Balicach.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z: najważniejszymi informacjami z historii lotniska oraz jego obecnym funkcjonowaniem,  funkcją pracowników firm handlingowych operujących na lotnisku, pracowników Służb Ochrony Lotniska oraz Straży Granicznej w zakresie kontroli bezpieczeństwa, czynnościami wykonywanymi przez obsługę naziemną oraz załogę pokładową statków powietrznych od momentu zarezerwowania biletu przez podróżnych aż do odlotu samolotu, tajnikami obsługi lotniskowej  m.in. odprawy osób niepełnosprawnych, prawami pasażera, zawodami związanymi z lotnictwem cywilnym.

Categories: Aktualności

Comments are closed.