Modernizacja Kształcenia Zawodowego

  • By wwwzs3
  • 4 grudnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce odbyła się 8-9 listopada 2012r. wizyta zawodoznawcza dla 25 uczniów klasy IIITEa i IITEa (technik ekonomista) do Sejmu RP oraz na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracownicy Biura Korespondencji i Informacji Kancelarii Sejmu zaprezentowali w sali Wszechnicy Sejmowej wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w posiedzeniu Sejmu.Podczas zwiedzania budynku Giełdy Papierów Wartościowych młodzież mogła obejrzeć prezentację “Giełda bez tajemnic” dotyczącą zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego i giełdy oraz film na temat inwestowania na GPW “Co Ty wiesz o zarabianiu?”. W ramach stażu uczniowie zwiedzili dodatkowo Stare Miasto, Wilanów, Zamek Królewski i Łazienki.

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.