MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE

  • By admin
  • 16 stycznia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W ramach projektu „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego w I sem. 2011/2012 odbyły się w Naszej Szkole:

kursy zawodowe:

Barmański z podstawami Flair dla 30 uczniów

Kelnerski dla 25 uczniów

Księga Przychodów – Rozchodów dla 15 uczniów

Baristyczny dla 10 uczniów

Uczniowie biorący udział w kursach zawodowych otrzymali certyfikaty i zaświadczenia ukończenia kursu.Wszystkim uczniom gratulujemy! …a oto kilka zdjęć z kursów…

Kurs barmański z podstawami Flair

    

Kurs kelnerski

        

Ksiega Przychodów i Rozchodów

  

Kurs baristyczny

    

W ramach projektu „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego

  I sem. 2011/2012 odbyły się:

staże – wizyty zawodoznawcze do:

 - Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice,

gdzie 17 uczniów z kl. III TEf i II TEe (technik obsługi turystycznej) mogło zapoznać się:
z najważniejszymi informacjami z historii lotniska oraz jego obecnym funkcjonowaniem, procedurami związanymi z pracą lotniska, funkcjami i zadaniami poszczególnych służb lotniskowych, czynnościami wykonywanymi przez obsługę naziemną oraz załogę pokładową statków powietrznych jak i personel terminalowy oraz z infrastrukturą portu lotniczego. Mieli możliwość krok po kroku przejść drogą pokonywaną przez pasażera od momentu zarezerwowania biletu aż do odlotu.

   

Hotelu Krynica 4* i Hotelu SPA Dr Irena Eris 4*,

gdzie 34 uczniów z klasy II Ted (technik hotelarstwa) mogli poznać profesjonalną i kompleksową obsługę gości hotelowych oraz zakres obowiązków działu recepcji, służby piętrowej, gastronomii. Mieli możliwość w formie warsztatów porównać standardy wyposażenia tych hoteli, świadczone usługi podstawowe i dodatkowe oraz zapoznać się z nowoczesnymi technologiami w branży hotelarskiej.

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.