MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE

  • By admin
  • 3 września, 2011
  • Komentowanie nie jest możliwe

W roku szkolnym 2011/2012 w naszej szkole będą realizowane w ramach „MODERNIZACJI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE”realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego

- zajęcia z języków obcych:

język angielski zawodowy dla 3 grup 10 osobowych

język niemiecki zawodowy dla 2 grup 10 osobowych

język rosyjski zawodowy dla 1 grupy 10 osobowej

- kursy zawodowe:

kurs Barmański z podstawami Flair dla 30 uczniów

kurs Kelnerski dla 25 uczniów

kurs Baristyczny dla 10 uczniów

kurs Księga Przychodów – Rozchodów dla 15 uczniów

Wszystkie zajęcia dla uczniów są bezpłatne. Termin składania formularzy zgłoszeniowych na zajęcia będzie podany w najbliższym czasie. 

Lider projektu:Województwo Małopolskie Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego  e-mail: bkz.sekretariat@umwm.pl,www.zawodowamalopolska.pl    Partner projektu: Powiat Bocheński Starostwo Powiatowe w Bochni tel.(014) 615 37 00  e-mail: powiat@bochnia.pl  www.powiat.bochnia.pl

Lider szkolny: Alina Krakowska   e-mail: zs3alinakrakowska@wp.pl

Categories: Aktualności

Comments are closed.