Monin Cup Junior 2016

  • By ml
  • 16 grudnia, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

1.12.2016  na Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Barmańskiej „Monin Cup Junior 2016” w Warszawie naszą szkołę reprezentował Paweł Trzósło, uczeń klasy trzeciej w  zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu 4 porcji bezalkoholowego napoju mieszanego tzw. long drinka z użyciem syropów firmy Monin wg wcześniej zgłoszonej receptury. Drugim elementem konkursu był tzw. Blind Test, czyli rozpoznanie 10 spośród około setki syropów produkowanych przez firmę Monin. Zmagania konkursowe oceniało międzynarodowe Jury, składające się z Master Bartenderów ze Stowarzyszenia Polskich Barmanów oraz ambasadorów firmy Monin z Francji. W silnej konkurencji 28 szkół z całej Polski Paweł zajął 12 miejsce.

Do udziału w konkursie przygotowywał się uczestnicząc w zajęciach kółka barmańskiego pod kierunkiem P. Anny Biernat.  

 Relacja z konkursu na stronie:

https://www.facebook.com/pg/MoninPolska/photos/?tab=album&album_id=925260324276565

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.