„Ekonomik” kibicował na OOM w Koszykówce Dziewcząt

  • By az
  • 3 marca, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach od 27 lutego do 3 marca rozgrywana była w Bochni XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt U-14. Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej walczyło 8 drużyn reprezentujących regiony: Mazowieckie, Łódzkie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Małopolskie. Prze cały  ten tydzień młodzież naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego miała możliwość uczestniczenia w  turnieju jako kibice.

Wspólne uczestniczenie młodzieży wraz z dorosłymi na tej rangi wydarzeniach sportowych pokazuje młodym kibicom, że dopingowanie sportowców to wspaniała zabawa i zdrowa rywalizacja, uczy właściwych zachowań i postaw społecznych. Dzięki takim spotkaniom nasza szkoła promuje aktywność sportową i rekreacyjną, uczestnictwo w zajęciach ruchowych a co za tym idzie kulturalne kibicowanie i postawy pro sportowe. Uczniowie stając się kibicami, chłoną wiedzę praktyczną dotyczącą gier zespołowych, niejednokrotnie oceniają manewry i zachowania sportowe na boisku, są wymagającymi odbiorcami i sędziami . Dziękujemy za wspólne kibicowanie!!!

                

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.