Najlepsze pompony II LO

  • By admin
  • 22 marca, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

Cheerleaderki Zespołu Szkół nr 3 w Bochni21 marca na hali bocheńskiego II LO odbył się trzeci przegląd zespołów tanecznych cheerleaderek o Puchar Dyrektora II LO im. Orła Białego w Bochni. Rywalizowało sześć grup, które miały zaprezentować po dwa układy taneczne (jeden krótszy, drugi dłuższy). Niestety cheerleaderkom z naszej szkoły nie udało się zająć wyższej pozycji, zyskały jedynie wyróżnienie, ale dobre i to :)

W przeglądzie brały udział grupy:

.
- II Liceum Ogólnokształcące w Bochni,
- Zespół Szkół Nr 3 w Bochni,
- Miejski Dom Kultury w Bochni,
- Dom Kultury w Brzesku,
- Gimnazjum Nr 1 w Bochni,
- Gimnazjum Nr 2 w Bochni.

Wyniki :

 

 Miejsce I II LO Bochnia
 Miejsce II Gimnazjum nr 2 w Bochni
 Miejsce III Gimnazjum nr 1 w Bochni

 

Galerie zdjęć pod adresami :

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.