„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”

  • By admin
  • 9 września, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

3 września 2012 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny 2012/2013.

Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska bardzo serdecznie powitała nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły, rozpoczynając oficjalnie nowy rok szkolny. W sposób szczególny słowa powitania zostały skierowane  do uczniów klas pierwszych, którzy oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności Zespołu Szkół Nr 3, ślubując swoją postawą i sprawowaniem godnie reprezentować naszą szkołę i wcielać w życie ideały Jej Patrona – ks. prof. J. Tischnera. Następnie uczniowie krótkim montażem słowno – muzycznym upamiętnili 73 rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Dwa dni wcześniej Delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach poświęconych rocznicy wybuchu wojny, które rozpoczęły się Mszą św. w Kościele św. Pawła Apostoła w Bochni; dalsza część uroczystości miała miejsce na cmentarzu św. Rozalii.

Categories: Aktualności

Comments are closed.