NASI UCZNIOWIE NIOSĄ POMOC POTRZEBUJĄCYM

  • By admin
  • 21 listopada, 2011
  • Komentowanie nie jest możliwe

9 listopada 2011 roku w Tarnowie zakończył się szkolny etap jubileuszowej V edycji Małopolskiego projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” przygotowującego uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do niesienia pomocy potrzebującym.

Nasz szkolny projekt pod nazwą „Posyłam Was na pracę bez nagrody” został wybrany przez Komisję Rejonową w Tarnowie do zaprezentowania i z tego tytułu Dyrektor Alicja Dąbrowska i opiekunowie odebrali gratulacje i dyplomy z rąk wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli.

21 uczniów – uczestników projektu otrzymało nagrody książkowe. Oprawę artystyczną przygotowały panie: Lila Cichostępska, Ewa Szymczyk i Aldona Wełna. Cały projekt realizowany był w naszej szkole od marca 2011 roku do października 2011 pod nadzorem opiekunów Wioletty Mleczko i Anny Sadkowskiej . Adresatami projektu byli pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Bochni, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. bł. E. Bojanowskiego w Bochni, dzieci z Domu Dziecka, rodzina zastępcza, chorzy w szpitalu, czekający na krew, ludzie ubodzy i potrzebujący pomocy materialnej, uczniowie naszej szkoły znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej i wielu innych.

  

Categories: Aktualności

Comments are closed.