Nasi Wolontariusze w ,,Integracji Malowanej Dźwiękiem”

  • By ml
  • 23 maja, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach 20-22 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bochni trwały warsztaty muzyczne prowadzone w ramach VII Festiwalu Piosenki “Integracja malowana dźwiękiem” . Zajęcia z młodzieżą prowadzili m.in. Ania Rusowicz, Wiesław Komasa, Marek Piekarczyk, Maurycy Polaski, Mateusz Zióko – zwycięzca III edycji ,,The Voice of Poland”. Przewodniczącym Jury był Krzysztof Zanussi- znany reżyser. Gościem specjalnym festiwalu była Anna Dymna, aktorka filmowa i teatralna, prezes fundacji „Mimo Wszystko”. W czwartek odbył się koncert wyróżnionych uczestników, recital Mateusza Ziółko oraz koncert finalistów programu TVP2 “The Voice of Poland”, których zaprosił Marek Piekarczyk. Festiwal Integracja Malowana Dźwiękiem odbył się w Bochni już po raz siódmy. W tym roku nasi wolontariusze zapewnili pełną obsługę gastronomiczną, kelnerską i porządkową warsztatów. W ,,Festiwalu Integracja malowana dźwiękiem uczestniczyła młodzież klas: I TEa, I TEe, I TEf, II TEb, II TEc, II TEd pod opieką p. Wioletty Pawlak i p. Anny Szewczyk.

W tym dniu również wolontariusze naszej szkoły mieli swój dzień, święto dlatego czynnie uczestniczyli w Festiwalu. Zdjęcia z tego wydarzenia są miłą pamiątką i wspomnieniem niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.