Nasi Wolontariusze w ,,Integracji Malowanej Dźwiękiem”

  • By ml
  • 25 maja, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach 19-21 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bochni trwały warsztaty muzyczne prowadzone w ramach VIII Festiwalu Piosenki “Integracja malowana dźwiękiem” . Zajęcia z młodzieżą prowadzili m.in. Ania Rusowicz, Artur Barciś, Mariusz Kałamaga, Marek Piekarczyk, Sebastian Riedel, Robert Janowski i Zbigniew Wodecki. W czwartek odbył się koncert wyróżnionych uczestników, koncert Zbigniewa Wodeckiego oraz recital Robert Janowskiego którego zaprosił Marek Piekarczyk. Festiwal Integracja Malowana Dźwiękiem odbył się w Bochni już po raz ósmy. W tym roku nasi wolontariusze zapewnili pełną obsługę gastronomiczną, kelnerską i porządkową warsztatów. W ,,Festiwalu Integracja malowana dźwiękiem uczestniczyła młodzież klas: I TEf, II TEa, II TEb, II TEc, II TEd, II TEf, II zb  pod opieką p. Wioletty Pawlak i p. Marty Jaroszewskiej.

W tym dniu również wolontariusze naszej szkoły mieli swój dzień, święto dlatego czynnie uczestniczyli w Festiwalu. Zdjęcia z tego wydarzenia są miłą pamiątką i wspomnieniem niezapomnianych wrażeń.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.