Nasz Nowy Samorząd Uczniowski

  • By admin
  • 30 września, 2011
  • Komentowanie nie jest możliwe

19 września 2011 r. odbyły się w naszej szkole wybory Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział przedstawiciele poszczególnych klas. W wyniku demokratycznych wyborów wybrano następujący skład SU:

Przewodniczący  SU – Joanna Laszkowska kl. III TEb

Z-ca przewodniczącego SU – Małgorzata Włodek  kl. III TEb

Z-ca przewodniczącego SU– Kinga Wludyka kl.II TEd

Skarbnik – Urszula Sysło kl. III TEb

Poczet sztandarowy: Iwona Rybka kl. III TEf

Renata Jaworska kl. III TEf

Paweł Kłusek kl. III TEc

Sekcja gospodarcza: Kinga Włudyka kl. II TEd, Tomasz Kępa kl. IITEe, Magdalena Polek kl. II TEd, Michał Kumor kl. III TEc

Sekcja dekoratorska: Gabriela Kołodziej kl. III TEc, Aneta Trzeciak kl. III TEc

Nowej Radzie SU gratulujemy oraz życzymy powodzenia, wytrwałości w pracy i wielu ciekawych pomysłów. Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują: Pani Katarzyna Kielar – Drabina, Pani Justyna Krzysik – Bijata, Pani Aldona Wełna, Pani Aneta Zagata i Pan Andrzej Włodarczyk

Categories: Aktualności

Comments are closed.