Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny “Eko-Planeta”

  • By ml
  • 28 maja, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta”. W kategorii ,,Żak”  szkołę reprezentowała młodzież klas pierwszych technikum hotelarskiego. Wykonali oni indywidualną pracę w formie pisemnej i albumowej na temat “Mieszkańcy pól i łąk”.

Goryca Sylwia i Ciszek Karolina pod opieką pani Danuty Tokarczyk  zostały zakwalifikowane do wzięcia udziału w konkursie. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie, a konkurs był przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Celem konkursu było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o przyrodzie naszego kraju i problematyki ochrony środowiska, a także propagowanie osiągnięć z wiązanych z ekologią.

Wyniki konkursu: Szkoła otrzymała wyróżnienie dla ucznnicy Sylwii Goryca. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator Szkolnego Konkursu Ekologicznego, opiekun Szkolnego Kółka Ekologicznego  mgr inż. Danuta Tokarczyk

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.