Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

  • By ml
  • 16 stycznia, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się  etap powiatowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia  organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. W konkursie uczestniczyli zwycięzcy etapu szkolnego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu bocheńskiego. Naszą szkołę reprezentowały  Kinga Wrona, Anna Janiczek oraz Ewelina Liszka z klasy III te d.  Uczestnicy olimpiady  musieli się wykazać wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Kinga Wrona zajęła I miejsce i przeszła do etapu wojewódzkiego.  

Zwyciężczyni etapu powiatowego gratulujemy.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.