Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • By ml
  • 8 kwietnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

6 kwietnia na Uniwersytecie Rolniczym uczennica naszej szkoły Kinga Synowiec  z klasy IITEA  pod opieką Danuty Tokarczyk wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Ekologicznej. Organizatorem olimpiady była Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy wsparciu Ministerstwa Środowiska oraz jednostek Ligi Ochrony Przyrody. Tematyka olimpiady obejmowała poszerzoną wiedzę z zakresu biologii oraz wiadomości związanych z szeroko pojętą ekologią, a także ochroną i kształtowaniem środowiska. Celem było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o przyrodzie naszego kraju i problematyki ochrony środowiska a także propagowanie osiągnięć z wiązanych z ekologią.

Kindze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator Szkolnego Konkursu Ekologicznego, opiekun Szkolnego Kółka Ekologicznego  mgr inż. Danuta Tokarczyk, mgr Aneta Zagata

Categories: Aktualności

Comments are closed.