Olimpiada z zakresu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

  • By az
  • 18 grudnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 6 grudnia w Krakowie odbył się drugi etap(okręgowy) Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności w którym uczestniczył uczeń klasy 4 d Bartłomiej Machaj. Żeby dostać się do tego etapu Bartek musiał napisać pracę w formie eseju na temat “Bezpieczeństwo energetyczne Polski”. W drugim etapie uczestnicy konkursu rozwiązywali test z zakresu między innymi: wiedzy o społeczeństwie, obrony cywilnej, pożarnictwa, pierwszej pomocy, ogólnie pojętego bezpieczeństwa państwa. Bartek  jako jeden z 10 uczestników(spośród 36) dostał się do etapu centralnego który odbędzie się w marcu w Warszawie.
Opiekunem  Bartłomieja jest pani Bożena Kupiec

Categories: Aktualności

Comments are closed.