Pierwsze zawody sportowe i podwójny sukces!!!

  • By az
  • 10 października, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

W czwartek 1 października 2015 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Powiatowych  Sztafetowych Biegach Przełajowych w Łapanowie. Dziewczęta wywalczyły II miejsce natomiast chłopcy III . Gratulujemy!

Skład sztafety dziewcząt: Wilgocka Patrycja, Zgłobicka Sabina, Świętek Klaudia, Budyś Aleksandra, Nowak Faustyna, Kącka Aleksandra, Foszczyńska Agnieszka, Słonina Magdalena, Włudyka Sandra, Zuzia Wiktoria, Lupa Izabela, Rudnik Natalia

Sztafeta chłopców: Wąs Dawid, Satoła Szczepan, Zgłobicki Bartłomiej, Michałczyk Sławomir, Sekman Dariusz, Janik Kamil, Filipek Karol, Kulas Piotr, Despet Filip, Stary Mateusz, Marszałek Michał, Wcisło Sylwester

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: pani  M. Tomasik i pan A. Włodarczyk.

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.