Piłka nożna dziewcząt i chłopców.

  • By az
  • 3 stycznia, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

18 grudnia zakończyły się szkolne zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 14 zespołów klasowych, w tym aż 6 drużyn dziewcząt. W kategorii dziewcząt swoje drużyny zgłosiły klasy: I Tea, I Ted, I Tee, II Ted, II Tef, III Tef. Natomiast w kategorii chłopców swoje zespoły zgłosiły klasy: I Ted, I Tee, II Teb, III Teb, III Tec, III Tee, IV Teb i IV Tec. Zawody rozgrywano systemem grupowym i  po rozegraniu meczy finałowych wyłoniono najlepsze drużyny naszej szkoły:

W kategorii dziewcząt:                                        W kategorii chłopców:

  1. Klasa II Tef                                                1. Klasa III Teb
  2. Klasa I Tea                                                2. Klasa I Ted
  3. Klasa I Tee                                                3. Klasa III Tec

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zawodach. Najlepszym gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Categories: Aktualności

Comments are closed.