„Po prostu pyszne…”

  • By wwwzs3
  • 11 października, 2013
  • Komentowanie nie jest możliwe

Nie od dziś wiadomo, że kucharzy z pasją w naszej szkole nie brakuje. Niestety na międzyszkolnym konkursie deserów, który odbędzie się 25 października w Tarnowie naszą szkołę może reprezentować tylko dwóch z nich. W związku z tym dnia 2.10 odbyły się wewnątrz szkolne eliminacje do których zgłosiło się siedmioro uczniów: Marcelina Szczepanik, Nikodem Put, Piotr Grzesik, Mateusz Marszałek, Natalia Zając, Aleksandra Kołodziej oraz Maciej Kubala. Pierwszy etap eliminacji wyłonił trzech najlepszych zawodników: Aleksandra Kołodziej z klasy III te b, Natalia Zając z klasy III te c oraz Nikodem Put z klasy II te d. Wytypowana trójka  zmagała się w dalszej dogrywce, która odbyła się tydzień później. Jury w składzie: panie Katarzyna Kielar-Drabina, Joanna Ludew oraz dyrektor Piotr Czekaj wyłoniło dwóch uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na konkursie „Po prostu pyszne – desery zestalane i niezestalane”. Naszymi reprezentantami zostali Nikodem Put za przygotowanie dwóch wspaniałych deserów jakimi były: flan gruszkowo-czekoladowy i miętowa serpentyna oraz  Natalia Zając, która przygotowała brzoskwinie zapiekane w słodkiej pierzynce oraz mus z szampana i białej czekolady. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie konkursu.

Categories: Aktualności

Comments are closed.