Podsumowanie programu “Stypendia dla najzdolniejszych”

  • By admin
  • 19 grudnia, 2009
  • Komentowanie nie jest możliwe

17 grudnia w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyło się podsumowanie programu „ Stypendia dla najzdolniejszych”. W ramach tego projektu aż 183 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Bocheńskiego otrzymało wsparcie finansowe w wysokości 2 tys. złotych.

Obecny na spotkaniu Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Roman Ciepiela pogratulował młodzieży wyrażając nadzieję, że pieniądze te pozwolą im doskonalić talenty. Zaznaczył też, iż młodzi ludzie powinni bacznie obserwować to co dzieję się dziś m.in. w gospodarce, a zapewne zaowocuje to podejmowaniem dobrych decyzji na przyszłość. Młodzieży pogratulował również Starosta Bocheński Jacek Pająk równocześnie dziękując nauczycielom za pomoc związana z realizacją projektu. Sympatyczna uroczystość zakończyła się życzeniami na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.