Podsumowanie Wojewódzkiego Roku Szkolnego OHP

  • By ml
  • 26 czerwca, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 18 czerwca odbyło się podsumowanie działa Hufca Pracy w Nowym Sączu. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci jednostek Ochotniczych Hufców Pracy z całego Województwa. W uroczystości podsumowującej efekty rocznej pracy uczestników i wychowawców uczestniczyły p. Renata Pastuszak i uczennica naszej szkoły Bernadetta Mrówka, która otrzymała Wyróżnienie jako absolwentka szkoły za  bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz udział i zaangażowanie w konkursach organizowanych przez Wojewódzką Komendę Hufca w Krakowie.   

W roli gospodarza wystąpiła dr Jolanta Zajączkowska – Wojewódzki Komendant Małopolskiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Okolicznościowe nabożeństwo w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej odprawił ks. proboszcz Kazimierz Markowicz. Po Mszy świętej w siedzibie jednostki w Nowym Sączu uczestnicy i kadra w towarzystwie zaproszonych przedstawicieli szkół, pracodawców i przedstawicieli samorządów lokalnych, dokonali oceny osiągnięć roku szkoleniowego 2014/2015. Wyróżniający się młodzi ludzie otrzymali z rąk dr Jolanty Zajączkowskiej dyplomy i nagrody rzeczowe. Nasza uczennica Bernadetta Mrówka została zgłoszona do  Ogólnopolskiego Konkursu ,,Absolwent Roku” Komendy Głównej OHP w Warszawie i otrzymała Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz udział i zaangażowanie w konkursach organizowanych przez Wojewódzką Komendę Hufca w Krakowie. Podczas uroczystości wyróżniono laureatów współzawodnictwa o tytuł „Absolwenta Roku”, który otrzymał Paweł Pietrzak z 6-32 Hufca Pracy z Limanowej, zwycięzcą konkursu na ulotkę antynarkotykową – została Dominika Płonka z 6-18 HP Kęty. Spotkanie ubarwił występem wokalno-instrumentalnym zespół „Zbierańce”, złożony z uczestników 6-33 Środowiskowego Hufca Pracy, laureatów Przeglądu Pieśni Religijnej w Częstochowie, prowadzony przez wychowawcę Małgorzatę Kulpę. Na zakończenie Komendant dr Jolanta Zajączkowska złożyła wszystkim uczestnikom i kadrze gratulacje i życzenia wesołych, bezpiecznych wakacji.

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.