” Pomagamy zwierzętom” – akcja ekologiczna

  • By az
  • 5 marca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Młodzież SKE podjęła się bardzo ważnej akcji: opieki nad zwierzętami bezdomnymi, bardzo często pokrzywdzonymi przez los. Jak zawsze nasi uczniowie nie zawiedli. W dniach od 1.02 do 25.02 2019 r. liczne grono młodych ludzi włączyło się w akcję pomocy bezdomnym zwierzętom  zainicjonowaną przez Schronisko Zwierząt Bezdomnych w Borku. Zebrano około 160 kg karmy co świadczy o tym, że uczniowie naszej szkoły podzielają chęć niesienia pomocy zwierzętom i wspólnie chcą odmieniać ich los. Całość zbiórki została przekazana w dniu 27.02.2019 przez SKE – klasę IITEA. Podczas pobytu w schronisku dziewczęta miały możliwość wysłuchania prelekcji na temat pomocy i przepisów prawa chroniących zwierzęta jak  również wyprowadzeniu psów na miły spacerek.

Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji za otwartość serca na potrzeby zwierząt – koordynator akcji Danuta Tokarczyk, Aneta Zagata.

     

Categories: Aktualności

Comments are closed.