Powiatowa Akademia z okazji Honorowego Krwiodawstwa

  • By ml
  • 1 grudnia, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 25 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyła się uroczysta akademia z okazji  „Dni Honorowego Dawstwa Krwi” zorganizowana przez Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bochni.Działacze oraz krwiodawcy z powiatu bocheńskiego zostali odznaczeni medalami za zasługi  na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz  Ruchu Honorowego Krwiodawstwa. Na akademii tej zostały także wręczone dyplomy uznania dla krwiodawców z Młodzieżowego Klubu HDK działającego przy  Zespole Szkół Nr 3 pod opieką Pani Elżbiety Madej.  Za aktywny udział w akcjach HDK wyróżnienia otrzymali:  Stachowicz Maria, Duda Dagmara, Zaczek Żaneta, Michałczyk Sławomir, Kicka Katarzyna, Bednarz Janusz, Rodzińska Ilona, Paszkot Monika, Wąs Weronika, Brzęk Dawid.

Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego    i Ustawicznego w Łapanowie oraz  nasz szkolny zespół muzyczny EHoGa. Poczęstunek dla zaproszonych gości przygotowali uczniowie klasy I d, II b pod opieką Pani Anny Biernat, Pani Haliny Żołny, Pani Magdaleny Hernik.

Zarząd Okręgowy PCK w Bochni składa podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

Categories: Aktualności

Comments are closed.