Powiatowe Zawody w Szachach

  • By az
  • 20 lutego, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

W środę 3 lutego w naszej szkole spotkali się młodzi szachiści na Zawodach Powiatowych, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży.

W kategorii dziewcząt brało udział 16 uczennic, a w kategorii chłopców 19 uczniów. Szachiści rozegrali 9-rundowy pojedynek, który miał za zadanie wyłonić trzech najlepszych graczy, którzy będą mogli reprezentować Powiat Bocheński w Finałach Wojewódzkich. Punkty dla naszej szkoły zdobyli: Sylwia Korba, Magdalena Słonina, Patrycja Ostrowska, Robert Witkowski, Norbert Miękina, Konrad Nawrocki. Dziewczęta drużynowo zajęły III miejsce, a chłopcy IV miejsce.

Wśród dziewcząt najlepszymi szachistkami zawodów okazały się:

  1. Krcil Justyna – I LO Bochnia
  2. Augustyn Aleksandra – I LO Bochnia
  3. Stożek Małgorzata – ZS Nr 1 Bochnia

Wśród chłopców najlepsi byli:

  1. Mirski Michał – ZS Nr 1 Bochnia
  2. Zając Piotr – I LO Bochnia
  3. Żelichowski Piotr – I LO Bochnia

               

Categories: Aktualności

Comments are closed.