Pożegnanie klas maturalnych

  • By ml
  • 27 kwietnia, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

24 kwietnia odbyła się jedna z najbardziej uroczystych chwil dla tegorocznych maturzystów i ich wychowawców. Choć tak naprawdę nie jest to jeszcze pożegnanie, to uroczystość stała się okazją do podsumowań ostatnich lat. Rozdano świadectwa, a także wyróżniono i nagrodzono najlepszych uczniów za ich wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły, udział w konkursach i olimpiadach, osiągnięcia sportowe, a także za czynne krwiodawstwo oraz wszelką działalność charytatywną. Uczniowie otrzymali nie tylko nagrody książkowe i rzeczowe, ale także wręczono pamiątkowe statuetki „Primus inter pares”, którymi wyróżniono „najlepszych z najlepszych” naszej szkoły.

Jak zawsze w takich chwilach padały pełne wdzięczności słowa kierowane pod adresem Dyrekcji, Nauczycieli – zwłaszcza wychowawców klas a także Rodziców. Piękne słowa i życzenia kierowano także pod adresem Abiturientów. Aby umilić wszystkim ten ostatni oficjalny dzień 4-tych klas w szkole nie mogło zabraknąć wesołej części programu, w trakcie której przyznano tradycyjne Józefinki i tytuły w różnych humorystycznych kategoriach.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.