POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

  • By admin
  • 2 maja, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

27 kwietnia odbyła się jedna z najbardziej uroczystych chwil dla tegorocznych maturzystów i ich wychowawców. Choć tak naprawdę nie jest to jeszcze pożegnanie, to uroczystość stała się okazją do podsumowań ostatnich lat. Rozdano świadectwa a także wyróżniono i nagrodzono najlepszych uczniów za ich wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły, udział w konkursach i olimpiadach, osiągnięcia sportowe a także za czynne krwiodawstwo oraz wszelką działalność charytatywną.

Po raz pierwszy uczniowie otrzymali nie tylko nagrody książkowe, rzeczowe i pieniężne ale także wręczono pamiątkowe statuetki „Primus inter pares”, którymi wyróżniono „najlepszych z najlepszych” naszej szkoły.

Jak zawsze w takich chwilach padały pełne wdzięczności słowa kierowane pod adresem Dyrekcji, Nauczycieli – zwłaszcza wychowawców klas a także Rodziców. Piękne słowa i życzenia kierowano także pod adresem Abiturientów. Równie uroczyście pożegnała biblioteka szkolna uczniów z Dyskusyjnego Klubu Książki. Aby umilić wszystkim ten ostatni oficjalny dzień 4-tych klas w szkole nie mogło zabraknąć wesołej części programu, w trakcie której przyznano tradycyjne Józefinki i tytuły w różnych humorystycznych kategoriach .

Świadectwa z wyróżnieniem i zasłużone statuetki
otrzymali:

Wioletta Karteczka IV TE a

Karolina Wilk IV

Joanna Wnęk IV TE a

Anna Widła IV TE a

Monika Mucha IV TE b

Anna Szaraj IV TE b

Karolina Pająk IV TE d

Arleta Piwowarska IV THb

oraz

Katarzyna Fitrzyk IV Teb

Trzymamy kciuki za Wasze egzaminy maturalne, zawodowe i przyszłość Was wszystkich.

                                      

Categories: Aktualności

Comments are closed.