Przeżyjmy to jeszcze raz…

  • By admin
  • 29 stycznia, 2009
  • Komentowanie nie jest możliwe

Pozostało już około 100 dni do egzaminu maturalnego. Niektórzy, bardzo dokładnie zaczęli odliczanie w wieczór najważniejszego balu – Studniówki, która odbyła się dnia 17.01.2009r. w Kopalni Soli w Bochni. Bal rozpoczął się o godzinie 19.00 uroczystym toastem wznoszonym szampanem, podczas którego Pani dyrektor Alicja Dąbrowska, powitała wszystkich uczestników zabawy oraz przybyłych rodziców. Następnie maturzyści w podzięce za trud wychowania i nauczania podziękowali pedagogom, wręczając symboliczną wiązankę kwiatów.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia wybrane przez Waszych wychowawców.

Powolnym krokiem, wśród lamp błyskowych aparatów oraz kamer, poszczególne klasy rozpoczęły tradycyjnego poloneza. Tego wieczoru uczennice po raz pierwszy pokazały się w bardzo eleganckich kreacjach swoim kolegom, a przede wszystkim nauczycielom. Maturzyści, chociaż nieco stremowani obecnością gości, kamer i wzrokiem nauczycieli, zatańczyli bezbłędnie i z wielką gracją. Każdy przez chwilę czuł się gwiazdą za sprawą kilku fotografów i kamerzystów oraz tych wszystkich oczu, które podziwiały taniec. Ten wieczór okazał się szczególny również dla rodziców. Ci, którzy przyszli zobaczyć poloneza w wykonaniu swoich pociech, nie ukrywali wzruszenia. Najważniejsze, że taniec się udał, a piękne kreacje ciekawie błyszczały w solnym otoczeniu. Następnie rozpoczęła się wyśmienita zabawa w 2 pomieszczeniach. Na jednej sali, do piosenek granych przez orkiestrę, na drugiej do muzyki nowoczesnej puszczanej przez dj-a. W ciągu trwania całej imprezy można było kosztować potrawy podawane przez fachową obsługę.

Młodzież tańczyła jednak bez wytchnienia przez dobrych kilka godzin. Atmosfera panująca na studniówce była bardzo miła. Uczniowie klas maturalnych naszej szkoły, osoby towarzyszące, nauczyciele, wychowawcy oraz zaproszeni goście w szampańskich nastrojach bawili się do białego rana.

Ten cudowny wieczór, a właściwie noc możemy zaliczyć do bardzo udanych. Na pewno długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci. Wspomnienia, zdjęcia i film nagrany podczas zabawy, nie pozwolą niejednemu o tym zapomnieć… Szkoda, że to tylko raz w życiu.

Anna Jaskierska, kl. IV THB

 

więcej zdjęć na http://bochnianin.pl

Categories: Aktualności

Comments are closed.