Przyroda w Bochni po raz IV – Konkurs o Ziemi bocheńskiej

  • By admin
  • 29 marca, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

22 marca 2007 r. odbyła się II edycja  konkursu ekologicznego mającego na celu propagowanie problematyki ekologicznej i rozwijanie zainteresowań walorami przyrodniczymi najbliższej okolicy.

Głównym organizatorem jest  Nadleśnictwo Brzesko z siedzibą w Bochni , Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, organizatorami i opiekunami w naszej szkole : mgr inż. D. Tokarczyk i mgr K. Placek . W konkursie brało udział 27 osób z klasy I TEA , ITEB, IITEA, IITEB. Uczniowie , którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego: Justyna Wróbel kl ITEB, Paulina Treska kl ITEB, Justyna Mulka kl ITEA.
Osoby te będą reprezentować szkołę w etapie powiatowym  kwiecień / maj  2007- w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez Pracowników Nadleśnictwa w uroczysku „ Kolanów” niedaleko  Bochni, a 5 czerwca 2007 r. zostanie przeprowadzony etap powiatowy. Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację szkoły :)
Categories: Aktualności

Comments are closed.