Rajd Fotograficzny

  • By pc
  • 26 października, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach 12-14 października młodzież naszej szkoły wzięła udział w I Rajdzie Fotograficznym ,,Polowanie z aparatem”, którego organizatorem jest Schronisko PTSM w Rozdzielu. Jesienna wędrówka rajdowa wiodła malowniczymi trasami Beskidu Wyspowego.

Rajd rozpoczął się w piątkowy wieczór wspólną kolacją w schronisku PTSM, gdzie urzeczeni serdecznością gospodarzy  zajadaliśmy pyszne pierogi,  planując długą sobotnią trasę. Rozdziele przywitało nas tego dnia jesienną aurą ale humoru nam nie brakowało.

W sobotę wyruszyliśmy pięknymi szlakami Beskidu Wyspowego. Wychodząc z Rozdziela Dolnego na Cubę, wspięliśmy się na Przełęcz Widomą. Celem naszej wycieczki była tego dnia Kamionna, gdzie po dotarciu rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy pyszną kiełbaskę.

Wieczorem odbył się konkurs krajoznawczy,  został rozstrzygnięty również konkurs fotograficzny. Przy tej okazji mieliśmy okazję zaprezentować zdjęcia z naszej wyprawy.
W Rajdzie uczestniczyli: Paulina Brzegowa, Kamila Jędryczka, Katarzyna Kobyłecka, Marietta Słonina, Renata Staszak, Jakub Pławecki, Michał Leśniak. Opiekę sprawowała Pani Anna Szewczyk. 

Szkoła uczestniczyła w rajdzie z inicjatywy biblioteki szkolnej, która w ubiegłym roku ogłosiła pierwszą edycję konkursu fotograficznego Foto-Ekonomikon. Uczestnikami byli przede wszystkim laureaci tegoż konkursu a koszty w pełni pokryła Rada Rodziców.

Categories: Aktualności

Comments are closed.