“Razem na Święta”

  • By pc
  • 20 grudnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkól nr 3 w Bochni, jak co roku angażują się w okresie Świąt Bożego Narodzenia w szereg inicjatyw charytatywnych. Różne akcje pomocowe, dla rodaków na wschodzie, dla podopiecznych fundacji Auxilium, dla mieszkańców domu dziecka, uczniów SOSW, Caritas Polska, czy też pomoc dla zwierząt w schronisku w Borku, wpisują się w ogólnopolską akcję MEN skierowaną do wszystkich szkół „Razem na Święta”.

Bądźmy wszyscy razem …na Święta Bożego Narodzenia.

Nasze wszystkie działania pomocowe,realizowane w szkole zostały zgłoszone do MEN, co zostało docenione dyplomem podpisanym przez Pana Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego. Ale nie dyplom w tym wszystkim najważniejszy, wspólnie zrobiliśmy wiele dobry rzeczy, akcji i działań.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.