Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców

  • By az
  • 11 lutego, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 4 lutego na Hali Widowiskowo Sportowej odbyły się Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców regionu Tarnowskiego, których organizatorem była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-25 Hufiec Pracy w Bochni przy współpracy z Zespołem Szkół Nr 3 w Bochni. Celem zorganizowanego przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz wskazanie młodzieży alternatywnej formy spędzania wolnego czasu.

W zmaganiach sportowych wzięły udział cztery drużyny reprezentacji z 6-6 Hufca Pracy Proszowice, 6-24 Hufca Pracy Dąbrowa Tarnowska, Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie oraz 6-25 Hufca Pracy Bochni, który reprezentowali uczniowie naszej szkoły z klasy Izb i IIIz. Drogą losowania ustalono kolejność grup eliminacyjnych, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Uroczystego wręczenia nagród i pucharów dokonał Wicestarosta Powiatu Bocheńskiego p. Józef Mroczek  oraz komendant bocheńskiego hufca.

                    

Categories: Aktualności

Comments are closed.