Regionalne Halowe Mistrzostwa OHP w Piłce Nożnej Chłopców w Tarnowie

  • By admin
  • 26 stycznia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 18.01.2012r. w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa OHP w piłce halowej chłopców, w których udział wzięli reprezentanci Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni.

Do tarnowskiej hali sportowej KS „TARNOVIA” przybyły drużyny Ochotniczych Hufców Pracy z 6-6 HP Proszowic, 6-25 HP Bochni, CKiW Tarnów, oraz drużyna gospodarzy 6-23 HP Tarnów reprezentujące województwo małopolskie. Drużyny przywitał Komendant Hufca Bogusław Sikora zachęcając drużyny do sportowej rywalizacji. Sędzia główny zawodów pan Krzysztof Świerzb przypomniał zawodnikom o obowiązującym regulaminie zawodów i czuwał nad ich przebiegiem. Mecze odbywały się w dwóch grupach,  a zwycięzcy z grupy walczyli o miejsca na podium. Pomoc medyczną zabezpieczała pielęgniarka z MWK pani Alicja Grzybek. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna gospodarzy HP 6 -23, II miejsce CKiW z Tarnowa, III miejsce drużyna z Bochni (skład drużyny: Mrówka Jakub, Mrówka Konrad, Hupało Wiktor, Marcinek Adrian, Trzaskalski Maciej, Daniec Jarosław, Wszołek Jakub). Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Komendanta Hufca w Tarnowie puchar ufundowany przez pracodawcę firmę „KAEFER”, a pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Po zakończeniu zawodów uczestnicy zawodów zostali zaproszeni na gorący posiłek. Regionalne Zawody Piłki Nożnej Chłopców organizowane corocznie są eliminacjami do zawodów wojewódzkich. Nad przygotowaniami drużyny do wzięcia udziału w zawodach czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: A.Włodarczyk i R.Tacik.

Categories: Aktualności

Comments are closed.