Rekrutacja na staż do Niemiec. Program Leonardo da Vinci.

  • By admin
  • 5 stycznia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

Uczniowie z klas II  i  III technikum w zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i gosp. dom, technik kucharz i technik ekonomista mogą składać dokumenty zgłoszeniowe na 3-tygodniowy staż zawodowy do Niemiec. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w szkolnym punkcie ksero, wypełnić ręcznie lub pismem komputerowym i złożyć do 13 stycznia 2012 r. do pokoju 27.

Regulamin rekrutacji

Wykaz dokumentów

Streszczenie projektu

Rozmowa kwalifikacyjna

Test – przykłady pytań

Karta zgłoszeniowa – hotel

Karta zgłoszeniowa – hotel klasa III

Karta zgłoszeniowa – kucharz

Karta zgłoszeniowa – ekonomista

Formularz aplikacyjny

Załącznik 10

Categories: Aktualności

Comments are closed.