Rozdziele 2015 – rajd kreatywnych

  • By ml
  • 22 października, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

Jak co roku w październiku grupa uczniów  zaangażowanych w życie szkoły spędziła 2 dni w Rozdzielu w malowniczo położonym Schronisku Młodzieżowym. Znalazły się tu osoby z Samorządu Uczniowskiego, Aktywu Bibliotecznego, Sekcja Muzyczna, Artystyczna, Fotograficzna, prowadzący uroczystości szkolne oraz  asysta Sztandaru Szkoły. Koszty już tradycyjnie dofinansowane zostały przez Radę Rodziców.

Był to dzień dobrej zabawy, żartów, tańców, lenistwa w jesiennej aurze i  rozdzielskim klimacie. Był to również najbardziej rozśpiewany i najbardziej zintegrowany z dotychczasowych rajdów.
Zapraszamy kolejnych  „kreatywnych” za rok. Nasz filmik na fb szkoły.

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.