Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

  • By ml
  • 2 września, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

We wtorek 1 września 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca  nowy  Rok Szkolny 2016/2017. Hasłem tegorocznej akademii było motto: ,,Bo w każdym działaniu ważny jest początek”.

Pan Dyrektor Piotr Czekaj bardzo serdecznie powitał nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły, rozpoczynając oficjalnie nowy rok szkolny. W sposób szczególny słowa powitania zostały skierowane do uczniów klas pierwszych, którzy zostali przyjęci do grona społeczności Zespołu Szkół Nr 3, by swym  sprawowaniem godnie reprezentowali naszą szkołę i wcielali w życie ideały Jej Patrona- ks. Prof. Józefa Tischnera.

Następnie uczniowie krótkim montażem słowno- muzycznym upamiętnili 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Dzień wcześniej Delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach poświęconych obchodom 77 rocznicy wybuchu wojny, które rozpoczęły się Mszą św. w Kościele Św. Pawła Apostoła w Bochni, dalsza część  uroczystości miała miejsce na cmentarzu św. Rozalii.

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.