Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020

  • By az
  • 9 września, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W poniedziałek 2 września 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca  nowy  rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu hymnu państwowego odbył się krótki montaż słowno-muzyczno-filmowy, którym uczniowie klasy IId wprowadzili wszystkich w zadumę i refleksję upamiętniając tym samym 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Następnie Pan Dyrektor Piotr Czekaj serdecznie powitał nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły, rozpoczynając oficjalnie nowy rok szkolny. W sposób szczególny słowa powitania zostały skierowane do uczniów klas pierwszych, którzy zostali przyjęci do grona społeczności Zespołu Szkół Nr 3, by swym  sprawowaniem godnie reprezentowali naszą szkołę i wcielali w życie ideały Jej Patrona – ks. prof. Józefa Tischnera.

     

Categories: Aktualności

Comments are closed.