Rozpoczynamy nowy rok szkolny.

  • By az
  • 6 września, 2018
  • Komentowanie nie jest możliwe

W poniedziałek 3 września 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca  nowy  rok szkolny 2018/2019. Pan Dyrektor Piotr Czekaj bardzo serdecznie powitał nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły, rozpoczynając oficjalnie nowy rok szkolny. W sposób szczególny słowa powitania zostały skierowane do uczniów klas pierwszych, którzy zostali przyjęci do grona społeczności Zespołu Szkół Nr 3, by swym  sprawowaniem godnie reprezentowali naszą szkołę i wcielali w życie ideały Jej Patrona – ks. prof. Józefa Tischnera. Następnie uczniowie krótkim montażem słowno – muzycznym upamiętnili 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Dwa dni wcześniej Delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach poświęconych obchodom 79 rocznicy wybuchu wojny, które rozpoczęły się Mszą św. w Kościele Św. Pawła Apostoła w Bochni, dalsza część  uroczystości miała miejsce na cmentarzu św. Rozalii.

                                

Categories: Aktualności

Comments are closed.