Ruszył szkolny Klub Wolontariusza !

  • By admin
  • 11 grudnia, 2006
  • Komentowanie nie jest możliwe

Przy szkolnym Kole PCK od niedawna działa w naszej szkole Kub Wolontariusza. Należą do niego uczniowie, którzy podjęli się odwiedzać osoby starsze w Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Młodzież jest podzielona na 5 osobowe grupy, z których każda raz w tygodniu pałni swój dyżur. Ponadto każdy wolontariusz otrzymał “kartę pobytu”, w których odnotowana jest każda godzina i wykonywane obowiązki, a to stanowi dokładną dokumentację w pracach wolontariatu odnotowywaną na certyfikacie.

Oto Wolontariusze z naszej szkoły:

Ewelina Rajdach, Joanna Dziedzic, Natalia Ochel, Katarzyna Cabała, Kinga Brochowicz, Ewa Tomaśko, Mateusz Mucha, Elżebieta Robak, Elżbieta Put, Monika Sroka, Jadwiga Machaj, Dagmara Majta, Katarzyna Kubas, Bernadetta Sroka, Iwona Fąfara, Kinga Wąs, Ewelina Wożniak, Kinga Pijanowska, Anna Mętel, Klaudia Cieślar, Joanna Łabuz, Monika Mochel, Monika Dudek, Monika Babraj, Iwona Dziadom, Magda Mętel, Katarzyna Czachor, Justyna Mulka, Klaudia Drzazga, Joanna Kania, Justyna Sieja, Natalia Filipowska, Marta Kłuś, Natalia Zyga, Ewa Broszkiewicz, Joanna Latocha.

Opiekunem Klubu Wolontariusza jest pani mgr Kinga Placek.

Categories: Aktualności

Comments are closed.