Śpiewać każdy może… – karaoke na zdjęciach

  • By admin
  • 23 kwietnia, 2008
  • Komentowanie nie jest możliwe

W ubiegły poniedziałek w naszej szkole poraz pierwszy w historii szkoły odbyło się karaoke. Jak można było zauważyć, impreza ta cieszyła się dużym uznaniem wśród wykonawców oraz przyciągnęła sporą liczbę widzów.

Na ‘scenie’ zaprezentowało się 10 wykonawców wraz z dobranym przez siebie repertuarem. Śpiewających oceniało jury składające się z 5 nauczycieli i 3 uczniów. Na podsumowanie imprezy zaprezentowała się także ubiegłoroczna absolwentka ZS nr 3 Agnieszka Struzik, która swoim pięknym głosem przebiła wszystkich wykonawców dostając olbrzymie brawa. Organizatorem pierwszego karaoke była Pani prof. Justyna Krzysik Bijata. Wyniki:

1. Sławek Włudyka lV TEb

2. Michał Ślusarz lV TEd

3. Daniel Kądziela I Za

Categories: Aktualności

Comments are closed.