Spotkanie integracyjne w Borku

  • By ml
  • 15 września, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

13.09.2016 r. odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Celem spotkania była integracja zespołów klasowych, w której uczestniczyły klasy: I TEa, I TEb, I TEc, I TEd, I TEe, I TEf, I za oraz rekreacja na wolnym powietrzu.

Spotkanie pozwoliło zintegrować społeczność klas pierwszych, miłym akcentem był grill – smażona kiełbaska i gorąca herbata. Na wolnym powietrzu odbyła się rekreacja, co uczestnikom spotkania przysporzyło dużo radości i zadowolenia. Młodzież przedstawiła przygotowane przez siebie prezentacje, piosenki oraz wykonane plakaty. Integracja klas pierwszych odbyła się pod opieką wychowawców: Pani Anny Słoniny, Pani Agnieszki Różyńskiej, Pani Elżbiety Kokoszki, Pani Haliny Żołny, Pani Joanny Ludew, Pani Anety Porwisz, Pani Małgorzaty Dudek, Wychowawcy świetlicy szkolnej Pani Anny Szewczyk, – przedstawicieli Komendy OHP w Bochni -  Pani Renaty Pastuszak i Pani Agaty Witowskiej.

Dziękujemy Komendzie OHP w Bochni – za dofinansowanie spotkania integracyjnego klas pierwszych w ramach współpracy i realizacji Programu Profilaktycznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.