Spotkanie opłatkowe OHP na Zamku w Niepołomicach

  • By wwwzs3
  • 20 grudnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

         W dniu 12 grudnia 2012 r. na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyło się ,,Spotkanie Wigilijne” uczestników i kadry Ochotniczych Hufców Pracy Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Krakowie.

Uroczyste spotkanie wigilijne zostało rozpoczęte Mszą św. w Kościele p.w. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach, którą celebrował ks. dr Wiesław Orawiecki, duszpasterz Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Uczestników spotkania powitała Pani komendant Wojewódzkiego Ochotniczego Hufca Pracy dr Jolanta Zajączkowska, dziękując za dotychczasową współpracę i zaangażowanie młodzieży oraz ich opiekunów. Podczas powitania składając świąteczne życzenia,  Pani komendant odczytała skierowane do uczestników spotkania listy przesłane przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka- Kamysza oraz Metropolitę Krakowskiego Kard. Stanisława Dziwisza. Podczas spotkania na dziedzińcu zamkowym został przedstawiony program artystyczny związany z tematyką nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu młodzieży szkolnej z Niepołomic, Skomielnej – Białej i Myślenic. Podczas spotkania zostały wręczone również nagrody i dyplomy  laureatom Wojewódzkiego Konkursu ,,Ukryte Talenty- Małopolska w Fotografii Amatorskiej”. Dyplom oraz nagrodę otrzymała uczennica naszej szkoły Karolina Kańtoch z klasy II zb. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Pani Anna Szewczyk.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.