„Stół Pięknie Nakryty” – XII edycja

  • By ml
  • 27 listopada, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 21.11.2015 r. uczniowie klasy II Teb naszej szkoły: Agnieszka Piechnik i Karol Dźwigaj wzięli udział w XII Małopolskim Konkursie  „Stół Pięknie Nakryty” – zakąska z indyka na jesiennym stole.

Zadaniem uczestników było przygotowanie zakąski z indyka, sporządzenie napoju mieszanego oraz nakrycie stołu zgodnie z tematyką.  W konkursie uczestniczyło 13 szkół z Małopolski. Uczniowie oceniani byli przez kucharzy ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników oraz barmanów ze Stowarzyszenia Barmanów Polskich. Pomimo tego, że  naszym uczniom nie udało się stanąć na podium – to zdobyli cenne doświadczenia, które będzie procentowało w przyszłości.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.