Studnia dla Afryki

  • By az
  • 23 kwietnia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

Już czwarty rok trwa bocheńska akcja – „Makulatura na misje”. Tym razem jej celem jest pomoc w budowie studni i zbiorników rozprowadzających wodę do Centrum Dziecka w Kamerunie. Dzieło to wciąż potrzebuje wsparcia, dlatego organizatorzy zachęcają wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do pomocy.

Nasza szkoła zawsze stara się uczestniczyć w różnorodnych akcjach charytatywnych dlatego również w tym dziele chcieliśmy mieć swój udział. Tym razem ten udział wart był aż 430 kg zebranej makulatury. Przypomnijmy, że według stosowanego przelicznika 1 kg papieru to 75 litrów wody dla Afryki. Dziękujemy wszystkim za udaną zbiórkę – jej koordynatorem na terenie szkoły był Samorząd Uczniowski.

Categories: Aktualności

Comments are closed.