Sukces barmański w Monin Cup Junior

  • By ml
  • 21 grudnia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 7 grudnia  2017 roku w Warszawie  odbyła się 5 jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu barmańskiego Monin Cup Junior. Naszą szkołę reprezentowała Julita Rudzka uczennica klasy 2 Tef.

Występ Julity zakończył się dużym sukcesem zajęła ona bowiem 4 miejsce na 28 szkół biorących udział. Przygotowywała ona Long Drinka o nazwie TASTE OF SUMMER na bazie syropu z różowego grejpfruta, syropu brzoskwiniowego oraz soku z limonki i soku z mango.  Został on bardzo wysoko oceniony przez komisje degustacyjną co przełożyło się na bardzo wysoki wynik ogólny w konkursie. W czasie rozgrywek oceniana jest  również technika pracy barmana m.in. estetyka wyknania . Warty podkreślenia jest fakt,  że Julita zdobyła te umiejętności na zajęciach Kółka Barmańskiego które działa w naszej szkole. Uczennicę do konkursu przygotowała pani Anna Mach.

Categories: Aktualności

Comments are closed.